€9,95
Op voorraad
Style jouw pluche maatje met onze trendy Beer Hoodies in de kleuren Blauw, Roze, Lila en Geel! Speciaal ontworpen voor onze 23cm knuffels. Let op: Happy, het knuffelhondje op de foto is een ware diva, maar wordt apart verkocht. Met deze aankoop krijg je haar favoriete truitje.
Wist je dat elke knuffel prachtig wordt ingepakt in onze stijlvolle Studio Pets cadeauverpakkingen? Zo wordt jouw cadeau bezorgd als een echte verassing om uit te pakken.
Of je nu gaat voor de klassieke Regular, de zachte Teddy of deze schattige Beer met oortjes, elk truitje is een mode-statement op zich voor jou Studio Pets knuffel.
Combineer en creëer! Voeg flair toe met andere modieuze accessoires uit onze collectie en laat jouw knuffel de ster van de show zijn.
Aanvullende informatie
| Artikelnummer | 6371 - Lila en Wit (23cm) |
|---|---|
| EAN | 8717931963718 |
| Gewicht | 0,6 kg |
| Afmetingen | 15 × 2,5 × 20 cm |
| Kleur | Lila |
| Maat | Large (23cm) |
| Wasadvies | Handwas |
| Thema's | Sinterklaas, Beterschap, Cadeautje jongen, Cadeautje meisje, Kerst, Verjaardag |
















