€49,90
Stel je voor aan Hangoor Dwerg knuffelkonijn Honey Bunny met naam!
Maak kennis met sweet Honey Bunny, een schattig Nederlands Hangoor Dwergkonijntje. Ze hopt met vreugde de harten van kinderen binnen! Vul de naam in die je op de naamtag wilt laten graveren, kies de kleur van de tag en bestel voor 15uur, dan zorgen wij dat deze schattige Honey Bunny vandaag nog je kant op komt.
Leuk voor jezelf of als onvergetelijk cadeau voor iedereen die je liefhebt!
Zo wordt ze niet alleen je eigen unieke knuffelkonijn, maar ook een perfect pluche cadeautje voor een meisje of jongen. Met het gepersonaliseerde hartje is ze het perfecte kraamcadeau. Of verras iemand met een verjaardag, gender reveal party, babyshower, beterschap-momentje, Pasen, Sinterklaas of Kerst!
Met haar ogen die glinsteren van nieuwsgierigheid en lange, fluweelzachte oren is ze klaar voor eindeloze avonturen. Honey Bunny’s pelsje is zacht en glanst, gemaakt van de beste kwaliteit pluche! En net als alle andere Nederlandse Hangoor Dwergjes rustig en laat zich graag aaien en knuffelen. Ze kan geen dag zonder een knuffel!
Hoge kwaliteit pluche knuffel
Honey Bunny is een duurzame knuffel van 23 cm groot en vervaardigd van de beste kwaliteit acryl. Honey Bunny’s pluche vacht is niet alleen onweerstaanbaar zacht en levensecht, ze is ook veilig om mee te spelen dankzij haar CE-keurmerk. Voor alle leeftijden! (vanaf 0 jaar)
Meer dan pluche speelgoed
Honey Bunny met Naam is niet alleen je eigen unieke knuffelkonijntje, maar ook een perfect pluche cadeautje voor een meisje of jongen. Met het gepersonaliseerde hartje is ze het perfecte kraamcadeau. Of verras iemand met een verjaardag, gender reveal party, babyshower, beterschap-momentje, Pasen, Sinterklaas of Kerst!
Honey Bunny in de schijnwerpers
En wist je dat je Honey Bunny in de schijnwerpers kan zetten met haar eigen stijlvolle garderobe? Kies uit een reeks trendy knuffel outfits in verschillende ontwerpen, stoffen en kleuren. En maak haar uitstraling compleet met opvallende accessoires zoals modieuze brillen, charmante halsbandjes en schattige sneakertjes.
Dol op Nederlandse Hangoor Dwergkonijntjes ?
Honey Bunny heeft haar eigen assortiment persoonlijke items. Van schrijfsets tot dagboeken met slotje, kleurpotloden en andere stationary, elk item wordt extra bijzonder met Honey Bunny! Ontdek en omarm de unieke productlijn van jouw favoriete speelgoed konijn, te vinden in de Studio Pets website onder ‘Hobby & Cadeau’.
Knuffelen met knuffels
Honey Bunny’s extreme zachtheid, gecombineerd met haar liefdevolle gezichtsuitdrukking, maakt haar onweerstaanbaar vertederend. Dit prikkelt de aanmaak van het 'gelukshormoon' oxytocine, waardoor ze extra troost en vreugde brengt. Knuffelen maar! ❤️
Snel en betrouwbaar geleverd
Bestel je op werkdagen vóór 15.00 uur, dan wordt Honey Bunny met naamtag dezelfde dag nog verzonden. Ze kan niet wachten om haar nieuwe vriendje te ontmoeten!
Aanvullende informatie
| Artikelnummer | |
|---|---|
| EAN | 8717931962117 |
| Gewicht | 0,70 kg |
| Afmetingen | 18 × 12 × 23 cm |
| Dierenfamilie | Konijn |
| Ras | Hangoor dwergkonijn |
| Model | Honey Bunny |
| Maat | Large (23cm) |
| Outfit | Roze en wit gestreept truitje korte mouw |
Ontmoet Honey Bunny - Onze Hangoor Dwerg Knuffelkonijn van 23 cm uit de Premium Collectie
| Artikelnummer | 6211 |
|---|---|
| EAN | 8717931962117 |
| Dierenfamilie | Konijn |
| Model | Honey Bunny |
| Maat | Large (23cm) |
| Outfit | Roze truitje |
| Wasadvies | Handwas |
| Thema's | Sinterklaas, Beterschap, Cadeautje jongen, Cadeautje meisje, Kerst, Pasen, Verjaardag |
Naam Tag - Gepersonaliseerd in de vorm van een hartje
| Artikelnummer | Naam Tag |
|---|---|
| EAN | 8055960251841 |
| Kleur Naamtag | Roze, Blauw |
| Maat | Large (23cm), Medium (16cm) |
| Thema's | Sinterklaas, Babyshower, Beterschap, Cadeautje jongen, Cadeautje meisje, Kerst, Geboorte, Verjaardag |













