€55,00
Maak kennis met onze charmante Mousie, de liefste knuffel kat!
Heb je al kennisgemaakt met de schattigste pluche Ragdoll knuffel, Mousie? Onze charmeur van een knuffelkat is met haar lieve en knuffelige karakter een geliefd speelkameraadje. Dankzij haar sociale Ragdoll karaktertje gaat ze goed samen met kinderen, andere katten en honden. En met haar extra lange haren net zo zacht als een echte Ragdoll kitten!
Wist je dat elke knuffel prachtig wordt ingepakt in onze stijlvolle Studio Pets cadeauverpakkingen? Zo wordt jouw cadeau bezorgd als een echte verassing om uit te pakken.
Hoge kwaliteit pluche knuffel
Mousie is een duurzame knuffel van 23 cm groot en vervaardigd van de beste kwaliteit acryl. Mousies pluche vacht is niet alleen onweerstaanbaar zacht en levensecht, ze is ook veilig om mee te spelen dankzij haar CE-keurmerk. Voor alle leeftijden! (vanaf 0 jaar)
Meer dan pluche speelgoed
Mousie met Naam is niet alleen je eigen unieke knuffelkat, maar ook een perfect pluche cadeautje voor een meisje of jongen. Met het gepersonaliseerde hartje is ze het perfecte kraamcadeau. Of verras iemand met een verjaardag, gender reveal party, babyshower, beterschap-momentje, Pasen, Sinterklaas of Kerst!
Mousie in de schijnwerpers
En wist je dat je Mousie in de schijnwerpers kan zetten met haar eigen stijlvolle garderobe? Kies uit een reeks trendy knuffel kattenkleding outfits in verschillende ontwerpen, stoffen en kleuren. En maak haar uitstraling compleet met opvallende accessoires zoals modieuze brillen, charmante halsbandjes en schattige sneakertjes.
Dol op Ragdolls?
Mousie heeft haar eigen assortiment persoonlijke items. Van schrijfsets tot dagboeken met slotje, kleurpotloden en andere stationary, elk item wordt extra bijzonder met Mousie! Ontdek en omarm de unieke productlijn van jouw favoriete speelgoed kat, te vinden in de Studio Pets website onder ‘Hobby & Cadeau’.
Knuffelen met knuffels
Mousies extreme zachtheid, gecombineerd met haar liefdevolle gezichtsuitdrukking, maakt haar onweerstaanbaar vertederend. Dit prikkelt de aanmaak van het 'gelukshormoon' oxytocine, waardoor ze extra troost en vreugde brengt. Knuffelen maar! ❤️
Snel en betrouwbaar geleverd
Bestel je op werkdagen vóór 15.00 uur, dan wordt Mousie dezelfde dag nog verzonden. Ze kan niet wachten om haar nieuwe vriendje te ontmoeten!
Aanvullende informatie
| Artikelnummer | |
|---|---|
| EAN | 8717931964616 |
| Gewicht | 0,67 kg |
| Afmetingen | 27 × 17,5 × 9,7 cm |
Naam Tag - Gepersonaliseerd in de vorm van een hartje
| Artikelnummer | Naam Tag |
|---|---|
| EAN | 8055960251841 |
| Kleur Naamtag | Roze, Blauw |
| Maat | Large (23cm), Medium (16cm) |
| Thema's | Sinterklaas, Babyshower, Beterschap, Cadeautje jongen, Cadeautje meisje, Kerst, Geboorte, Verjaardag |
Kartonnen Koffertje - voor je Large knuffel
| Artikelnummer | Koffertje-Large |
|---|---|
| EAN | 8717931963954 |
| Kleur | Roze, Geel, Turquoise |
| Thema's | Sinterklaas, Beterschap, Cadeautje jongen, Cadeautje meisje, Kerst, School, Verjaardag |
Stickerboek voor Paspoort en Koffertje - Large Knuffels 23cm
| Artikelnummer | 6987 |
|---|---|
| EAN | 8717931969871 |
| Dierenfamilie | Puppy, Kitten, Pony, Konijn |
| Ras | Alaska Malamute / Husky, Britse Korthaar, Dwergkonijn, Jack Russell, Labradoodle, Main Coon, Pomeriaan, Ragdoll, Toy Poedel |
| Model | Cookie, Doodle, Happy, Honey Bunny, Jacky, Mousie, Paige, PomPom, Prince, Wolfie |
| Thema's | Sinterklaas, Beterschap, Cadeautje jongen, Cadeautje meisje, Kerst, School, Verjaardag |
Andere suggesties…
-

Brilletje
voor 23cm knuffels
€8,95 Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -

Mini Sneakers
Schoentjes voor je Knuffel
€8,95 Opties selecteren Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina -

Pluche Camera
Roze
€6,95 In winkelwagen













