€29,90
Zeg hallo tegen Pinkie met Naam!
We stellen je graag voor aan Pinkie. Deze schattige pluche Chihuahua knuffel hond is een echt schoothondje die het allerliefst bij jou is, om samen nieuwe avonturen te beleven. Klein genoeg om overal mee naartoe te nemen en altijd klaar om samen nieuwe avonturen te beleven. Ze is een vriend voor het leven, altijd aan jouw zijde en klaar om je te troosten en blij te maken wanneer je een knuffelmaatje zoekt. Ze houdt ervan om te spelen, te verkennen en te leren. En zo trouw als een Chihuahua!
Vul de naam in die je op de naamtag wilt laten graveren, kies de kleur van de tag en bestel voor 15uur, dan zorgen wij dat Pinkie vandaag nog je kant op komt.
Hoge kwaliteit pluche knuffel
Pinkie is een duurzame knuffel van 16 cm groot en vervaardigd van de beste kwaliteit acryl. Pinkie's pluche vacht is niet alleen onweerstaanbaar zacht en levensecht, ze is ook veilig om mee te spelen dankzij haar CE-keurmerk. Voor alle leeftijden! (vanaf 0 jaar)
Meer dan pluche speelgoed
Pinkie met Naam is niet alleen je eigen unieke knuffelhondje, maar ook een perfect pluche cadeautje voor een meisje of jongen. Met het gepersonaliseerde hartje is ze het perfecte kraamcadeau. Of verras iemand met een verjaardag, gender reveal party, babyshower, beterschap-momentje, Pasen, Sinterklaas of Kerst!
Pinkie in de schijnwerpers
En wist je dat je Pinkie in de schijnwerpers kan zetten met haar eigen stijlvolle garderobe? Kies uit een reeks trendy knuffel outfits in verschillende ontwerpen, stoffen en kleuren. En maak haar uitstraling compleet met opvallende accessoires zoals modieuze brillen, charmante halsbandjes en schattige sneakertjes.
Chihuahua-liefhebber?
Pinkie heeft haar eigen assortiment persoonlijke items. Van schrijfsets tot dagboeken met slotje, kleurpotloden en andere stationary, elk item wordt extra bijzonder met Pinkie! Ontdek en omarm de unieke productlijn van jouw favoriete speelgoedhond, te vinden in de Studio Pets website onder ‘Hobby & Cadeau’.
Knuffelen met knuffels
Pinkie's extreme zachtheid, gecombineerd met haar liefdevolle gezichtsuitdrukking, maakt haar onweerstaanbaar vertederend. Dit prikkelt de aanmaak van het 'gelukshormoon' oxytocine, waardoor ze extra troost en vreugde brengt. Knuffelen maar! ❤️
Snel en betrouwbaar geleverd
Bestel je op werkdagen vóór 15.00 uur, dan wordt Pinkie met naamtag dezelfde dag nog verzonden. Ze kan niet wachten om haar nieuwe vriendje te ontmoeten!
Aanvullende informatie
| Artikelnummer | |
|---|---|
| EAN | 8717931962247 |
| Gewicht | 0,3 kg |
| Afmetingen | 15 × 12 × 16 cm |
| Dierenfamilie | Puppy |
| Ras | Chihuahua |
| Model | Pinkie |
| Maat | Medium (16cm) |
| Outfit | Roze strik |
| Kleur Naamtag | Roze, Blauw |
Pluche knuffelhond Chihuahua 16cm
| Artikelnummer | 6224 |
|---|---|
| EAN | 8717931962247 |
| Dierenfamilie | Puppy |
| Ras | Chihuahua |
| Model | Pinkie |
| Maat | Medium (16cm) |
| Outfit | Roze strik |
| Wasadvies | Handwas |
Naam Tag - Gepersonaliseerd in de vorm van een hartje
| Artikelnummer | Naam Tag |
|---|---|
| EAN | 8055960251841 |
| Kleur Naamtag | Roze, Blauw |
| Maat | Large (23cm), Medium (16cm) |
| Thema's | Sinterklaas, Babyshower, Beterschap, Cadeautje jongen, Cadeautje meisje, Kerst, Geboorte, Verjaardag |













