€49,90
Maak kennis met Wolfie, onze charmante knuffelhond!
Heb je al kennisgemaakt met de schattigste pluche Alaska Malamute knuffel, Wolfie? Onze charmeur van een knuffelhond is met zijn lieve en knuffelige karakter een geliefd speelkameraadje. Dankzij zijn sociale Alaska Malamute karaktertje gaat ze goed samen met kinderen, andere katten en honden. En net zo zacht als een echte Poolhond. Veel knuffelplezier!
Wist je dat elke knuffel prachtig wordt ingepakt in onze stijlvolle Studio Pets cadeauverpakkingen? Zo wordt jouw cadeau bezorgd als een echte verassing om uit te pakken.
Hoge kwaliteit pluche knuffel
Wolfie is een duurzame knuffel van 23 cm groot en vervaardigd van de beste kwaliteit acryl. Wolfie's pluche vacht is niet alleen onweerstaanbaar zacht en levensecht, ze is ook veilig om mee te spelen dankzij zijn CE-keurmerk. Voor alle leeftijden! (vanaf 0 jaar)
Meer dan pluche speelgoed
Wolfie met Naam is niet alleen je eigen unieke knuffelhond, maar ook een perfect pluche cadeautje voor een meisje of jongen. Met het gepersonaliseerde hartje is ze het perfecte kraamcadeau. Of verras iemand met een verjaardag, gender reveal party, babyshower, beterschap-momentje, Pasen, Sinterklaas of Kerst!
Wolfie in de schijnwerpers
En wist je dat je Wolfie in de schijnwerpers kan zetten met zijn eigen stijlvolle garderobe? Kies uit een reeks trendy knuffel hondenkleding outfits in verschillende ontwerpen, stoffen en kleuren. En maak zijn uitstraling compleet met opvallende accessoires zoals modieuze brillen, charmante halsbandjes en schattige sneakertjes.
Dol op Alaska Malamutes?
Wolfie heeft zijn eigen assortiment persoonlijke items. Van schrijfsets tot dagboeken met slotje, kleurpotloden en andere stationary, elk item wordt extra bijzonder met Wolfie! Ontdek en omarm de unieke productlijn van jouw favoriete speelgoed hond, te vinden in de Studio Pets website onder ‘Hobby & Cadeau’.
Knuffelen met knuffels
Wolfie's extreme zachtheid, gecombineerd met zijn liefdevolle gezichtsuitdrukking, maakt zijn onweerstaanbaar vertederend. Dit prikkelt de aanmaak van het 'gelukshormoon' oxytocine, waardoor ze extra troost en vreugde brengt. Knuffelen maar! ❤️
Snel en betrouwbaar geleverd
Bestel je op werkdagen vóór 15.00 uur, dan wordt Wolfie dezelfde dag nog verzonden. Ze kan niet wachten om zijn nieuwe vriendje te ontmoeten!
Aanvullende informatie
| Artikelnummer | |
|---|---|
| EAN | 8717931962193 |
| Gewicht | 0,3 kg |
| Afmetingen | 18 × 12 × 23 cm |
Ontmoet Wolfie - Onze Alaska Malamute van 23 cm uit de Premium Collectie
| Artikelnummer | 6219 |
|---|---|
| EAN | 8717931962193 |
| Dierenfamilie | Puppy |
| Ras | Alaska Malamute / Husky |
| Model | Wolfie |
| Maat | Large (23cm) |
| Outfit | Blauwe bril |
| Wasadvies | Handwas |
Naam Tag - Gepersonaliseerd in de vorm van een hartje
| Artikelnummer | Naam Tag |
|---|---|
| EAN | 8055960251841 |
| Kleur Naamtag | Roze, Blauw |
| Maat | Large (23cm), Medium (16cm) |
| Thema's | Sinterklaas, Babyshower, Beterschap, Cadeautje jongen, Cadeautje meisje, Kerst, Geboorte, Verjaardag |













